Saç Bakımı

Protez Saç Kullanan Ünlü Kişiler

Protez saç birçok kişi tarafından kullanılmakta olan, saç ektirmekten çok daha garanti sonuçlar sunan bir işlem. Birçok kişi protez saç ile ilgili ön yargılara sahip olsa da aslında protez saç kullanan ünlü kişiler dahi oldukça çok. Birçok imkana sahip olan ünlü kişilerin dahi protez saç kullanmayı tercih ediyor olması bu durumun saç ektirmekten çok daha faydalı sonuçlar verdiğinin kanıtı olarak ele alınabilir. Saç ektirme işlemi her ne kadar başarılı bir işlem olsa da hala istenilen yoğunluğun ayarlanabildiği bir seviyeye gelemedi. Saç ekme işleminden sonra saç kaybı devam ediyor ve saç yoğunluğu birçok kişi için istenen seviyede olmuyor. Bazı durumlarda saç hattının doğru takip edilememesi, saç yönlerinin doğru tahlil edilememesi dahi söz konusu olabiliyor. Protez saç ise kesin sonuç sunuyor diyebiliriz.

Göz atabilirsiniz: Protez Saç Yaptırmak Ne Kadar Sürer?

Hangi Ünlüler Protez Saç Kullanıyor?

Birçok ünlünün yıllar içinde saçlarının döküldüğünü gördünüz. Saç dökülmesine rağmen bu kişilerin belirli bir süre sonra fırça gibi dolgun saçlar ile ekranlara geri döndüğüne, çok daha genç göründüklerine de şahit oldunuz. Çoğu zaman bu kişilerin saç ektirdiği düşünülse de aslında çoğu kişide protez saç uygulaması olduğunu  söylemek mümkün. Sizin tahmin etmediğiniz protez saç kullanan ünlü kişiler oldukça fazla. Bu kişiler arasında gençleri ve yaşlıları bir arada görmeniz mümkün. Elde edilen doğal sonuçlar ise hepinizi şaşırtacak şekilde denebilir. Protez saç uygulaması ardından ünlülerin ciddi anlamca genç göründüklerini ve çok daha özgüvenli bir duruş sergilediklerini görmek mümkün.

Protez saç kullanan ünlüler;

  • Oğuzhan Koç
  • Murat Boz
  • Sinan Özen
  • Sinan Çalışkanoğlu
  • Mustafa Ceceli
  • Tarkan
  • Tayanç Ayaydın
  • Ali Güven
  • Kemal Doğulu
  • Tolga Karel olarak sıralanabilir.
İlginizi Çekebilir:  Protez Saç Yaptırmak Ne Kadar Sürer?

Protez Saç Kullanmanın Faydaları

Protez saç kullanmanız durumunda sürprizler ile karşılaşmazsınız; protez saç kullanan ünlü kişiler, protez saç uygulamasının en çok bu yönünü seviyor demek dahi mümkün. Saç ektirme işlemi yapmanız durumunda her an sorun ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Saçlarınız doğal yönlerinde ekilmemiş olabilir ve bu çim adam gibi görünmenize neden olabilir. Saç çizginiz doğru ayarlanmadığı için ekilen saç dahi peruk gibi durabilir. Önceden prova edilmesi mümkün olmadığı için çıkan sonucu kabul etmek zorunda kalırsınız ve çoğu zaman istenen dolgunlukta saç ekimi yapılamaz. Protez saç ise saçınız ile en uyumlu şekilde, işlem görecek şekilde ayarlanabilir. Prova edilebilir, yanlış bir işlem yapılması halinde hızla düzeltilebilir.

İlginizi çekebilir: Protez Saç Ne Kadar Dayanır? Protez Dayanıklılığı


Daha Fazla Göster

DR. ONUR

1995 Adana doğumlu olan Onur Kalsin, Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi Tayfur Ata Sökmen Tıp Fakültesi 5. sınıf öğrencisi olarak araştırma yapmayı ve içerik üretmeyi seven biridir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın


Başa dön tuşu
Kapalı