Tüp Bebek

Kıbrıs Tüp Bebek Merkezlerinde Konaklama

Kıbrıs Tüp Bebek Merkezlerinde Konaklama

Kıbrıs tüp bebek merkezlerine tedavi amaçlı geldiğinizde nerede kalacağız diye düşünmemeniz için merkezlerin anlaşmalı olduğu otellerde kalma imkânınız mevcut. Ayrıca merkezler 2 kişilik gidiş dönüş bileti ve konaklama imkânıyla ailelere kolaylık sunmaktadır.

Tüp bebek merkezleri kendi bünyelerinde tüp bebek tedavisi için gereken testleri yapmaktadır, fakat bazı merkezler bu testleri varsa aileden de istemektedir. Bulaşıcı hastalıklar için yapılan testleri merkezler sizden isteyebilirler. Eğer elinizde var ise sizlere yapılan testler, çekilen ultrason ve röntgen filmlerinin çıktıları, tedavi gördünüz ise bu ilaçların dokümanını yanınızda götürmenizde fayda var.

Kıbrıs tüp bebek merkezlerinde konaklama için birden fazla seçenek sunulabilir. Bunlardan bütçenize uygun olanını seçmeniz mümkün. Paket almak istemeyen aileler uçak biletlerini kendileri alıp yine anlaşmalı otellerde indirimli fiyattan yararlanabilmektedirler.  Tüp bebek merkezinde öğrenmeniz gereken birkaç husus vardır. Bunlardan birincisi kalacağınız otelden tüp bebek merkezine ulaşımın nasıl olacağı. Kalacağınız yer ile hastane arası ulaşımı karşılayan merkezler vardır. İkinci olarak tedavi sonucunda havaalanına ulaşım imkânının olup olmadığıdır.

KKTC’ye geldiğinizde telefon hattınız Vodafone veya Turkcell ise sorun yaşamadan kullanmaya devam edebilirsiniz. Yurt dışı tarifeniz var ise bu konuda da zorlanmazsınız. Bu hatlardan birine sahip değilseniz KKTC’ye özel telefon kartlarından alıp yurt içi ve yurt dışı uygun fiyata görüşmeler yapabilme imkânınız var. Nüfus cüzdanınızla da giriş yapabileceğiniz Yavru Vatan kimlik belirleyici herhangi bir belgeyi kabul etmez. Gümrük polisinin ziyaret amacınızı öğrendikten sonra Ercan Havaalanı’nın dışında sizleri bekleyen taksiler, Kombos’lar ve Kıbhas servileri bulunmaktadır. Eğer Tüp Bebek Merkezi’nin havaalanı transferi yoksa bu seçenekleri değerlendirebilirsiniz.

Göz atabilirsiniz: Kıbrıs Tüp Bebek Fiyatları?

Uçuşlarınızdan en az 2 saat önce havaalanında hazır bulunmanız gerekmektedir. KKTC uçuşları yurt dışı uçuş vasfına sahiptir ve gerekli kontrollerin yapılmasından dolayı uçağı kaçırabilir, kapılar kapatılabilir.

Kıbrıs tüp bebek merkezlerinde konaklama da ailelere tedavi süresince tatil keyfini de sunuyor. Böylece aileler tedavinin sıkıntılı süreçlerinin stresini daha az hissetmiş oluyor. Bu da tedavi başarısını daha çok arttırmaktadır. Anne ve babanın stresi tedaviyi büyük oranda etkilediğini bilen profesyonel ekip bu konuda da düşünerek bütçeye uygun seçenekler yaratmış hatta bazı merkezlerin konaklama için misafirhanesi bile vardır.

Daha Fazla Göster

DR. ONUR

1995 Adana doğumlu olan Onur Kalsin, Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi Tayfur Ata Sökmen Tıp Fakültesi 5. sınıf öğrencisi olarak araştırma yapmayı ve içerik üretmeyi seven biridir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu
Kapalı