Cilt Bakımı

İzmir Burun Estetiği Yapan Devlet Hastaneleri

Burun estetiği kişinin fiziksel görüntüsü üzerinde değişimler yaratan bir işlemdir. Burun estetiği olan kişilerin görünümünde ciddi değişimler olur ve bu durum kişinin hem sosyal yaşantısını hem de ruhsal dengesini olumlu yönde etkiler. Eskiden oldukça uğraştırıcı olan burun estetiği işlemleri artık son derece kolay bir şekilde ve çok daha kısa sürelerde gerçekleştirilmektedir. Geçmiş uygulamalarda kişi ciddi acılar çekerken artık operasyon ardından hızlıca hayatına dönebilmektedir. Sizler de burun estetiği olmayı düşünenlerdenseniz; İzmir burun estetiği yapan devlet hastaneleri arasından birini seçebilir ve güvendiğiniz bir doktora bu işlemi yaptırabilirsiniz. Uygulamada esas olan doktorun ne denli başarılı olduğudur. Birçok kişi yüksek paralar verildiği zaman işlemin harikalar yaratacağını düşünür ancak bu doğru değildir. Burun estetiğinde en büyük başarı doktorun işlemi gerçekleştirme sıklığıdır. Bir doktor ne kadar fazla işlem yapmışsa o denli gelişir ve işlemlerindeki hata oranı azalır.

İlginizi çekebilir: Ankara Burun Estetiği Yapan Devlet Hastaneleri

İzmir Burun Estetiği Yapan Doktorlar

Burun estetiği ile ilgili İzmir burun estetiği yapan doktorlar hakkında bilgi arıyorsunuz. Sizler için İzmir burun estetiği yapan devlet hastaneleri ile ilgili de bilgiler sunacağız ancak öncesinde doktorlardan bahsetmek çok daha mantıklı olacaktır. Doktorlar bu işlemi sağlayan kişiler olduğu için hastane adından çok daha önemlidirler.

 • Dr. Eray Copcu: Kendisi Ege Üniversitesinden mezun olmuştur. Kendisi 1999 yılında plastik cerrahi alanında uzmanlık edinmiş ve o dönemden beri de bu işlemi başarıyla gerçekleştirmektedir. Kendisinin Adnan Menderes Üniversitesinde edindiği doçentlik ve aynı zamanda profesörlük gibi unvanları vardır. Şu anda İzmir içerisinde hizmet vermekte olan ve birçok hastasının memnun kaldığını öne sürdüğü bir doktordur.
 • Dr. Ufuk Bilkay: Kendisi İzmir’in Konak bölgesinde hizmet vermektedir. Kendisinden İzmir çevresindeki en iyi burun estetiği cerrahlarından biri olarak bahsedilmektedir. Öğrenimini Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi bölümünde tamamlamıştır. Kendi merkezinde uygulamalarını gerçekleştiren Bilkay; saat 11 ile 19 arasında çalışmaktadır. Kendisine randevu alarak ulaşmanız mümkündür.

İzmir Burun Estetiği Ameliyatı Yapan Poliklinikler

Aradığınız İzmir burun estetiği ameliyatı yapan poliklinikler ise sizlere İzmir burun estetiği yapan devlet hastaneleri de dahil olan bir liste sunacağız. Bu sayede aralarından istediğinizi seçebilir ve sizin için en uygun olan doktor ile işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

 • Ege Sante Kbb merkezinde bulunan Plastik Cerrahi birimi
 • Doç. Dr. Fatih Uygur
 • Ufuk Bilkay İzmir Estetik Cerrahi kliniğinde Burun estetiği
 • İzmir Nose Sungery Clinic
 • Dr. Deniz Yazıcı İzmir Burun Estetiği Kliniği
 • Ekol KBB
 • Fahri Mola Estetik ve plastik cerrahi
 • Dr. Tolgahan Alpaydın Estetik Cerrah
 • Dr. Cem KArakas
 • Ento KBB Boğaz Cerrahi Tıp Merkezi

Gibi merkezlerde sizler de işlem yaptırabilirsiniz. İzmir’in en fazla tercih edilen noktaları arasında bu merkezleri bulabilirsiniz. Yine de doktor seçimi sırasında birden fazla görüş almaya özen göstermelisiniz.

Daha Fazla Göster

DR. ONUR

1995 Adana doğumlu olan Onur Kalsin, Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi Tayfur Ata Sökmen Tıp Fakültesi 5. sınıf öğrencisi olarak araştırma yapmayı ve içerik üretmeyi seven biridir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu
Kapalı