Kürtaj

İstanbul Kürtaj Fiyatları

Kürtaj, yapılma şekli ve yöntemine göre fiyatları değişim gösteren operasyon türlerindendir. İstanbul için de rakamlar değişim göstermektedir. Ancak ortalama değerlerin İstanbul kürtaj fiyatları olarak 1000 ila 3000 TL arasında gidip geldiğini söylemek mümkündür.

İstanbul Vakumlu Kürtaj Fiyatları Nedir?

Vakumlu kürtaj için ödenmesi gereken miktar, işlemin nerede yapıldığına göre belli olmaktadır

Devlet Hastanelerinde Kürtaj Fiyatları Ne Kadar?

Devlet hastanelerinde kürtaj gerekli görülmesi halinde ücretsiz şekilde yapılmaktadır. Ayrıca devlet hastanelerin büyük bir bölümünde isteğe bağlı gebelik sonlandırmalarından da ücret alınmamaktadır.

İlgili konumuz: Kürtaj İstanbul Yapan Merkezler

İstanbul’da Ucuz Kürtaj Yaptırılabilir Mi?

İstanbul’da pahalı semtlerde bulunan özel hastaneler ve kliniklerde ücretler de pahalıdır. Daha uygun fiyatlar için farklı semtlerdeki sağlık merkezlerine bakılabilmektedir.

Kürtaj Yeri Seçimlerinde Fiyat Bir Kıstas Mıdır?

Fiyatlar, kürtaj yerinin seçilmesinde kesinlikle bir kıstas olmamalıdır. Bundan ötürü merdiven altı merkezlerden kaçınmak gerekmektedir.

Kürtaj Yeri Seçiminde Hangi Etmenler Kıstas Olarak Alınmalıdır?

Kürtaj için steril, içerisinde uzman doktorların bulunduğu klinikler tercih edilmektedir. Ya da direkt olarak özel hastanelere başvurulmalıdır. Bu sayede işlemler hem beklemeden hem de her türlü riske karşın ameliyathanelerde sorunsuz olarak gerçekleştirilebilmektedir.

İlginizi çekebilir: Kürtaj Öncesi Yapılması Gerekenler ve Dikkat Edilecekler

Daha Fazla Göster

DR. ONUR

1995 Adana doğumlu olan Onur Kalsin, Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi Tayfur Ata Sökmen Tıp Fakültesi 5. sınıf öğrencisi olarak araştırma yapmayı ve içerik üretmeyi seven biridir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu
Kapalı