Genel Sağlık

İstanbul Burun Estetiği Yapan Devlet Hastaneleri

Burun estetiği; kişilerin bir kaza yaşaması sonucunda burunlarında oluşan deformasyon ya da genetik nedenlerden dolayı uygulanabilen bir işlemdir. Kişiler özel hastanelerde bu işlem oldukça pahalı olduğundan dolayı; İstanbul burun estetiği yapan devlet hastaneleri hakkında bilgi almaya çalışmaktadırlar. Bu bilgiler sayesinde kişilerin; daha uygun fiyata ve aynı zamanda doğru doktorlara işlem yaptırma hakkı olmaktadır. Burun estetiği ile ilgili bir işlem yaptıracağınız zaman doktorunuzu seçmeniz son derece önemlidir. Burun estetiği operasyonları sürekli olarak düzletilmeye uygun yapıda olmadığından; yanlış bir işlem sonucunda geri dönülmeyen hatalar yapılabilir. Bu durumun önüne geçmek için iyi bir araştırma gereklidir. Bunun yanı sıra doktorunuzun portföyünü de detaylı bir şekilde incelemeniz yararınıza olacaktır.

Göz atabilirsiniz: Ameliyatsız Burun Estetiği Yapılabilir mi?

İstanbul Burun Estetiği Yapan Doktorlar

Burun estetiği olmak isteyen kişiler İstanbul burun estetiği yapan doktorlar ile ilgili araştırma yapmaktadır. Bu araştırmaların sonucunda da İstanbul burun estetiği yapan devlet hastaneleri bilgilerine ulaşabilmekte ve burada çalışan doktorların adlarına ulaşabilmektedirler.

Genel olarak kişiler; devlet hastanelerinde bu işlemin başarılı bir şekilde yapılmadığını düşünmekte fakat devlet hastaneleri artık üst düzey hizmet vermekte. Devlete bu işlemi iyi yaptığı öne sürülen ve internette adından bahsedilen doktorlardan bahsetmek gerekirse;

 • Hüseyin Altun,
 • Aslıhan Çaycı olarak ilk dikkat çeken kişiler oluyor.

Fakat eklemekte fayda var. Herkesin doktordan beklentisi farklı. Bir kişinin sorunu hızlı bir şekilde çözülebilecek bir sorun iken sizin sorununuz daha kompleks bir yapıda olabilir. Bu durumda doktorun gerçekleştirdiği ufak bir işlemi baz almanız doğru bir referans olmayacaktır. Söz konusu işlemlerde bir diğer etken de deneyimdir. Kişi ne kadar fazla burun ameliyatı görürse bu işte o denli başarılı hale gelir.

İstanbul Burun Estetiği Ameliyatı Yapan Poliklinikler

Burun estetiği için İstanbul burun estetiği ameliyatı yapan polikliniklere göz atıyorsanız; İstanbul burun estetiği yapan devlet hastaneleri taraması da yapmanız önerilir. Özellikle bütçe olarak uygun fiyat arayanlardansanız; poliklinik ve devlet hastaneleri iyi seçenekler arasında yer almaktadır. Sizin için yaptığımız araştırmalarda bulduğumuz poliklinikler;

 • Tahir Akdeniz Muayenehanesi
 • Ümran İleri Muayenehanesi
 • Bahadır Baykal Muayenehanesi
 • Doç. Dr. Raşit Cevizci Muayenehanesi
 • Doç. Dr. Nebil Yeşiloğlu Plastik Cerrahi Kliniği
 • Op Dr Asude Köksal Muayenehanesi
 • Dr Kerem Baykal Dermatoloji ve Kozmetoloji Kliniği
 • Pendik Şifa Hastanesi
 • Ekrem Keskin Muayenehanesi
 • Erkin Önsal Muayenehanesi
 • Erdem Tezel Muayenehanesi

Sıraladığımız doktor isimlerine ve muayenelere birçok yerde rastlamanız mümkün. Tabii ki tek bir doktordan fikir alarak burun ameliyatı gibi önemli bir ameliyatı olmamanızı öneririz. Bu gibi ciddi ve kişinin hayatını etkileyecek, dış görünüşte direkt fark edilecek uygulamalarda; birden fazla doktor ile görüşerek fikir edinmek daima daha iyi sonuçların elde edilmesini sağlayacaktır. Mutlaka kendi seçtiğiniz ya da listede bulunan doktorları da ziyaret etmeyi unutmayın.

Göz atmanızda fayda var: Burun Estetiği Olanların Yorumları

Daha Fazla Göster

DR. ONUR

1995 Adana doğumlu olan Onur Kalsin, Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi Tayfur Ata Sökmen Tıp Fakültesi 5. sınıf öğrencisi olarak araştırma yapmayı ve içerik üretmeyi seven biridir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu
Kapalı