Gebelik

Gebelik

İçiniz kıpır kıpır, aileye küçücük elleriyle sarılacak bir meleğin katılacağını öğrendiniz. Tabi, bununla beraber sorumluluklarınızın da arttığını öğrenmiş oldunuz. Minik misafirin sağlıklı gelişimi için bundan sonra kendinize çok daha fazla dikkat etmeli, geçmişteki ihmallerinizden kaçınmalısınız. Artık bir tek kendinizden değil, canınızın diğer parçasından da siz sorumlusunuz.

Gebelik sürecinde sizleri neler bekliyor merak ediyorsunuz. İşte tam da bu anda biz varız!

Gebelikte Dikkat Edilmesi Gerekenler

Sitemizde, gebelik başlangıcından doğuma kadar size yardımcı olacak öneriler, vitamin tavsiyeleri, gebelik psikolojisi konulu destek içerikleri bulacaksınız. Nasıl beslenmenizden tutun da gebelikte hangi egzersizlerin yapılmasının bebek gelişimine ve size yardımı dokunacağına kadar pek çok faydalı yazı okuyacaksınız. Doğuma az kala neler yapılmalı, hangi doğum türü daha az sancılıdır, gebelikteki psikolojik bunalımlarla ya da duygu durum değişiklikleriyle nasıl savaşılabilir gibi aklınıza takılan her konuda sitemiz aracılığıyla sizlerin yanınızdayız.

Gebelik tanısı konduğu andan itibaren bebek gelişimini ve sizin sağlığınızı takip etmenize yardımcı olacağız dedik. Egzersizler önereceğiz, doğuma hazırlıkta yanınızda olacağız diye belirttik. Gebeliğin getirdiği vücut deformasyonlarını gidermenizde desteklerimizin olacağını biliyor muydunuz? Sağlığınız, güzelliğiniz ve o minik meleğin sağlıklı gelişimi bizim için çok önemli. Bu süreçte çok iyi besleneceksiniz, vücudunuzdaki eksiklikleri ek takviyelerle destekleyeceksiniz. Ama yine de hamilelikte alınan aşırı fazla kilolara son!

Hamilelik sürecinde gereken vitamin, mineral ve besin desteklerini, uzman bir doktor eşliğinde almaya başlarsanız, doğum sonrası kilolarla boğuşurken o kadar rahat etmiş olursunuz. Fazla kilolar, özellikle göbek bölgesinde oluşacak fazla çatlaklar demektir. Biliyoruz ki doğumdan sonra salmış, sarkmış bir kadın görüntüsü vermek sizin kendinizi kötü hissetmenizi sağlar. Bu nedenle önerilerimizle bu görüntünün önüne geçmenize yardımcı olacağız.

Sitemizi hazırlarken, basit görüşlerle değil, uzmanlardan faydalanarak yazıyoruz. Bu nedenle verdiğimiz egzersizleri ya da diğer tavsiyeleri uygulamaktan çekinmeyeceksiniz.


Başa dön tuşu
Kapalı