Cinsel Sağlık

Cinsel Sağlık

Doğanın bir getirisi olarak, haz aldığımız şeyleri seviyoruz. Tıpkı sevişmek gibi. Sevişirken de sağlığımıza zarar verebilir miyiz? Daha kaliteli bir seks hayatı istiyorsanız eğer, tavsiyelerimize dikkat kesilmelisiniz.

Bu kısımda sizlere, aklınıza takılan cinsel konularda çözümler üreteceğiz, daha iyi bir seks hayatınız olması için yardımcı olacağız. Erken boşalma örneğiyle durumu somutlaştırmamız gerekirse:

Erken boşalma, cinsel bir hastalıktır. Bazı şekillerde önlenebilir. Cinsel sağlık eğitimleri alarak, hayatta aşılmaz sandığınız bu sorunu aşacaksınız. Vajinismus da tıpkı erken boşalma gibi cinsel sağlık konuları arasına girer. Bunu da gereken tedaviden sonra aşmamanız için hiçbir sebep yok. Biz, sizlere bu tür durumlar hakkında bilgiler vereceğiz.

Cinsel Sağlığın Direği, Psikoloji

Psikoloji, sadece cinsellikte değil aslında tüm rahatsızlıklarda karşımıza çıkabilir. Hayatta her şeyin temelinde insanın bir şeyleri aklına takması yatar. Beynimiz, sandığımızdan daha karışık bir yapıdır. Aklımıza ne takıyorsak, onu dert ediniyorsak, vücudumuz da o oranda bozulma ya da yorulma gösterir.

Sitemizde çeşitli uzmanların paylaşımlarından derlemelerle cinsellik ve cinsel sağlık konularında bilgiler edineceksiniz. Tavsiyelerimizle, yaşadığınız bu sıkıntıları atlatacaksınız. Araştırmayı, doktorunuza danışmayı bir yük olarak görmeyiniz.

Biliyoruz ki insanlar, özellikle cinsel konuda bir doktora danışmaktan her zaman çekinirler. Üreme ve birlikte olma gibi önemli bir konuda çekince göstermek son derece yanlıştır. Tavsiyelerimizle yaşadığınız sorunu aşamazsanız, kesinlikle bir doktordan destek alarak durumu çözmeye bakınız. Bazı cinsel hastalıkların sonu, ölüme kadar gidebilir. Her okuduğunuzu, diğer sitelerden doğrulamadan uygulamak, yanlış yöntemler kullanmak da cinselliğinize zarar verebilir. Kendi sorununuzu tanımlayın, çözüm önerilerini biz zaten size sunarız. Unutmayın, mutlu bir cinsel hayatınızın olmaması, sizin de sonsuza kadar mutsuz olmanızı sağlayacaktır. Bu yüzden, bizi takipte kalın.


Başa dön tuşu
Kapalı