Anne & Bebek

Anne ve Bebek

Canınızdan çok sevdiğiniz çocuğunuzu kucağınıza aldınız, peki bundan sonrası? Bir bebeğin her şeyden önce anne sevgisi ve sütüne ihtiyacı var. Tabi, sonra iyi bakım, huzurlu uyku, temiz bir alt, oyuncaklar, güzel ninniler ve hepsinden de önemlisi ağrısından sancısından anlayan tatlı bir bakıcı kişi…

Bebeğinize nasıl duş aldırmalısınız, nelerle beslemeniz gerekli, bebeği nasıl tutmalı, kundak faydalı mı,  sütünüzün daha fazla olması için ne tür gıdalar tüketmelisiniz gibi konularla aklınız karışık mı?

Ya da tüm bunları biliyor ve zaten uyguluyorsunuz ama bebeğinizi nasıl geliştirebileceğinizde mi takılı kaldınız? Anne bebek sağlığı derken tabi sadece fizyolojik sağlığı kastetmiyoruz. Bebeğinizin fiziksel olduğu kadar zihinsel sağlığını da önemsemelisiniz. Beyin gelişimini de çeşitli aktiviteler eşliğinde güçlendirmelisiniz. Tabi bunu yaparken küçük afacanı yormamanız en doğrusu olacaktır ve size bu konuda da sitemiz sayesinde yardımcı olacağız.

Anne Bebek Sağlığında Yapılması gerekenler

Sitemizde, bebeğinizin mükemmel bir bebek çağı geçirmesi için altın öneriler okuyacaksınız. Mamadan sonra başlanabilecek ek gıdaların tavsiyelerinden tutun da, pişik sorunuyla nasıl mücadele edebileceğinize kadar pek çok konuda çocuk doktoru uzmanların görüşleri eşliğinde sizlere yardımcı olacağız. Sadece bebeğinizin sağlığı mı? Yeni doğum yapmış bir anne sağlığının da elbette önemi var. Bebek doğduktan sonra oluşan çatlaklarla nasıl mücadele edeceğinizden tutun da, uyku düzeninizi bebeğe göre ayarlama ipuçlarına kadar, sütünüzün çok gelmesi için önerilere kadar pek çok konuda da siz yeni annelerimizin yanınızdayız. Sitemizden yararlanarak bebeğinizin dilinden anlayacaksınız. Hamileliğin izlerini vücudunuzdan kısa zamanda sileceksiniz. En iyi anne olma yolunda size rehberlik edeceğiz ve bu yeni bireyin bağışıklığını kazanıp aile bireyleri arasında normal varlığını sürdürene kadar sizleri asla yalnız bırakmayacağız.


Başa dön tuşu
Kapalı