Anne & Bebek

Anne – Bebek Kombinleri 2020

Anne – Bebek Kombinleri 2020 yılında nasıl olacak? Bu seneki moda tavsiyelerini sizinle paylaştık. Geride bıraktığımız 2000‘li yılların ardından müzik, sanat, edebiyat ve moda da geçmişe dönüşün yaşandığı son günlerde çocuk modası da 90’lar efsanesinin görkemli dönüşüne sahne olacak. Dans ve eğlencenin sporla birleştiği 80’ler trendlerinin etkilerinin de gözüktüğü çocuksu ve asi 90’lar modası doğanın tüm renklerini içeriyor. Canlı renklerin çeşitli desenlerde parıltılı kumaşlarla buluştuğu bu rengarenk atmosferde yaklaşan yeni yıl coşkusuyla kırmızı rengin hakimiyeti göz kamaştırıyor. Kırmızının beyaz ve gümüş parıltılarla bezendiği süslü elbiseler, parıldayan papyonlar ve düğmeler… Küçük buz prenslerinin ve buzlar prenseslerinin hemen ardında yer alan annelerinin ise sade şıklıklarını sezonun gözde rengi kırmızıyı kürk ve tüy detayları taçlandırıyor. Sezonun en çok tercih edilen parçası olan beyaz çizmeler annelerin  rahat şıklık arayışına mükemmel bir çözüm olacak gibi görünüyor. Beyaz çizmelerle kombinlenen büyük kumaş çantalar annelerin şıklığını tamamlarken bebeklerin ihtiyacı olan tüm eşyaları da barındırabilmesi bakımından vazgeçilmez bir aksesuar olacak gibi gözüküyor.

Kıyafet dışında da bebekleriniz için muhteşem önerileri Bebekler için Kaçınılması Gereken 5 Tavsiye başlıklı yazımızda okuyabilirsiniz.

Yeni Yıl Işıltısı

2019’un son günlerine girdiğimiz bu günlerde caddelerden ağaçlara bütün sokaklar ışıltıyla parlarken; bizlere varlığıyla coşku getiren bebeklerimiz de yeni yıl konseptine bürünüyor. Yeni yılla filizlenen umutlar koyu yeşil ve taba renginin sıklıkla kullanıldığı kadife kumaşların; huzur ve mutluluk verici etkisiyle sağlanırken gümüş simli parıltılar ve eğlenceli desenler gelecek güzel günlere göz kırpıyor. Güzelliğin yanında anne- bebeğin rahatlığının da önemli olduğu bu sezonda öne çıkan külotlu çorap modasını uzun tuniklerle kombinleyerek sımsıcak,samimi  ve trend bir görünüm yaratmak mümkün.

Anne – Bebek İçin Rengarenk Bir Sezon

Sezona damgasını vuracak neon renkler kalın ve rahat kumaştan yapılmış taytlarda ve çoraplarda değil aynı zamanda aksesuarlarda da göze çarpıyor. Özellikle erkek çocukların olmazsa olmazı olan bere ve şapkalar büyüklerin modasına ayak uydurarak desenleniyor. Çeşitli desenlerle bezeli rengarenk şapka ve bereler bebeğinizin hava şartlarından korunmasını sağlarken günün modasını yakalamasını da sağlayacak. Kız çocuklarının yeni vazgeçilmezi olacak sloganlı şapkalardan annelerin de bir tane edinmesi şart gözüküyor.


Daha Fazla Göster

DR. ONUR

1995 Adana doğumlu olan Onur Kalsin, Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi Tayfur Ata Sökmen Tıp Fakültesi 5. sınıf öğrencisi olarak araştırma yapmayı ve içerik üretmeyi seven biridir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın


Başa dön tuşu
Kapalı