Cilt Bakımı

Ankara Burun Estetiği Yapan Devlet Hastaneleri

Burun estetiği; oldukça ciddi bir uygulamadır. Kişinin yaşam kalitesini en üst seviyelere çıkarabileceği gibi aynı zamanda yanış uygulamalar yapılması durumunda kişiyi ciddi anlamda zor durumlara sokabilir. Burun estetiği yaptıracağınız zaman ilk olarak dikkat etmeniz gereken nokta; doktorunuzun tecrübesi ve referansları olacaktır. Doktorunuz ne denli iyi ve kendini geliştirmişse; ameliyatın başarısı o denli fazla olacaktır. Genel anlamda bakıldığında; kişiler ilk burun estetiğinde doğur doktoru bulamamaktadır. Birçok kişinin en az 2 kere burun estetiği olduğu gözlemlenmektedir. Bu durumun ortadan kalkması adına; Ankara burun estetiği yapan devlet hastaneleri arıyorsanız dikkat etmeniz gerekenleri bilmeniz gereklidir.

İlginizi çekebilir: İstanbul Burun Estetiği Yapan Devlet Hastaneleri

Gittiğiniz ilk doktorda burun ameliyatı olmak zorunda değilsiniz. Doktorunuzla iletişiminiz, doktorunuzun önceki uygulamaları, mesleğinde kaçıncı yılda olduğu gibi detaylar oldukça önemlidir. Bazı kişiler bu operasyonları uygun fiyata getirmeye çalışırken, istedikleri sonuçları elde edemez ve defalarca kez işlem görmeleri gerekir. Doğru bir doktorda ve doğru bir işlem ile burun estetiği yaptırmanız gereklidir. Aksi halde ömür boyu çok daha kötü bir durunla yaşamak zorunda kalabilirsiniz.

Ankara Burun Estetiği Yapan Doktorlar

Ankara burun estetiği yapan doktorlar açısından oldukça zengin bir şehir. Birçok doktorun hizmet vermesi aynı zamanda fiyatlar üzerinde de etkili oluyor. Tatlı bir rekabetin söz konusu olduğunu söylemek mümkün. Eğer Ankara burun estetiği yapan devlet hastaneleri arayışındaysanız bunu bir kenara bırakıp hastane değil doktor seçmeniz gerektiğini kabul etmeniz gereklidir. Hastane çok iyi olabilir ancak doktorun işçiliği kötüyse sizin için sonuç kötü olabilir.

Ankara genelinde en fazla adından söz ettiren doktorlardan bahsetmek gerekirse;

  • Dr. Furkan Karaoğlu: Kendisi ile ilgili detayları ve yorumları internette bulmanız mümkün. Kendisinin yanı zamanda bir de muayenehanesi mevcut. Kızılırmak mahallesinde yer alıyor.
  • Doç. Dr. Tarık Çavuşoğlu: Yaptığı iş ile ilgili olarak en fazla olumlu yorumları duyabileceğiniz kişilerden birisi. Plastik cerrahi alanında gelişmiş biri. Sadece burun estetiği yapmıyor aynı zamanda bütün yüz bölgesine de işlemler gerçekleştirebiliyor.
  • Dr. Asude Köksal: Yorumları son derece olumlu olan bir kadın doktor. Kendisi Plastik rekonstrüktif üzerine kendini geliştirmiş biri. Hastaları ile iletişiminin iyi olduğu söyleniyor.

Ankara Burun Estetiği Ameliyatı Yapan Poliklinikler

Ankara burun estetiği ameliyatı yapan poliklinikler açısından oldukça zengin bir yer. Siz de Ankara burun estetiği ameliyatı yapan devlet hastaneleri ya da klinikler ile ilgili bilgi almak istiyorsanız doğru yerdesiniz.

  • Estetik Akademi; Çankaya’da
  • Associate Professor Haldun Kamburoğlu; Çankaya’da
  • Rhinoplasty; Çankaya’da
  • Ultrasonik Burun Estetiği; Tepe Prime Mall’da Çankaya’da

Bunlar sizler için bulduğumuz bazı noktalar. Siz devlet hastanelerini ve klinikleri gezerek sizin için en uygun bulduğunuz doktor ile anlaşabilirsiniz. En fazla önem vermeniz gereken detaylardan birisi ise doktorunuzu seçerken sizi anladığına ve deneyimine emin olmanız gerektiğidir.

Göz atabilirsiniz: Ameliyatsız Burun Estetiği Yapılabilir mi?

Daha Fazla Göster

DR. ONUR

1995 Adana doğumlu olan Onur Kalsin, Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi Tayfur Ata Sökmen Tıp Fakültesi 5. sınıf öğrencisi olarak araştırma yapmayı ve içerik üretmeyi seven biridir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu
Kapalı